Vyberte stránku

O mně

Jmenuji se Zoja Vlčková

Věřím, že máme právo na kvalitní a vyrovnaný život. Smyslem života je spojit se s esencí naší podstaty, procítit, kdo jsme a podle toho směřovat náš život. Každý jsme jedinečný a od toho se odvíjí naše životní cesta. Naším úkolem je najít tu svou a následovat ji.

Pracuji-li  s klientem, snažím se být průvodcem v tématech jeho potíží. Společně hledáme příčinu jeho problémů a na ní pak pracujeme.

Absolvovala jsem tříleté studium Shiatsu masáží a poté další masážní techniky. Přestože mou hlavní specializací je právě Shiatsu, kterému se věnuji téměř dvacet let, zajímám  se také o čínskou medicínu, astrologii, numerologii nebo homeopatii. Absolvovala jsem také zasvěcení do práce s energií Reiki třetího stupně.

Vím, že to podstatné se odehrává v rovině energií. Nemáme-li své energetické dráhy vyrovnané i naše žití mohou provázet problémy. A to jak zdravotní, tak také osobní či pracovní. Nedaří se nám vyléčit zdravotní potíže, máme potíže v partnerském vztahu, nejsme spokojeni v práci nebo žádnou nemáme.

Přes to všechno jsou v každé bytosti zakódované samouzdravující schopnosti. Správným vedením se dají aktivovat. Výsledkem toho je uzdravení se z nemoci nebo alespoň zlepšení zdravotního stavu, či spokojené soužití s partnerem a práce, která nás baví a naplňuje.

Toho lze dosáhnout pomocí terapií se kterými pracuji a díky nimž dosahuji velmi dobrých výsledků. Tím nejlepším důkazem je pro mně řada spokojených a vracejících se klientů.